Reisinformatie vanaf Corendon

In Asteria Kremlin Palace Hotel (ex. PGS Kremlin Palace) waan je je op het Rode Plein in Moskou. Geniet van al het moois dat deze kopie van het echte Kremlin je te bieden heeft! Een 5-sterren accommodatie op basis van Ultra All Inclusive en een ruime keuze aan activiteiten, ondergebracht in een prachtig gebouw. Je zult hier werkelijk niets tekortkomen, waardoor je in alle luxe kunt genieten van je vakantie.

Prijzen & boeken Deel via WhatsApp